EPIGENETIKA A GENETIKA

 

ANTI AGING 21.STOLETÍ                 TELOMERE TESTING                 GENETICKÉ TESTY            

 

 

 

EPIGENETIKA A GENETIKA je kombinací několika progresivních technik a terapií včetně prvotní genetické analýzy,  osobních konzultací a řešení Vašeho současného stavu.

Počáteční analýza Vašeho zdravotního stavu (fyzického a psychického) spojená s komplexní DNA analýzou nám podá základní informace o směru jakým bude celková terapie probíhat a na co se zaměříme.

Lidské tělo a jeho geny nám podají informace, které přírodní látky, vitamíny, doplňky stravy, ale i potraviny a jejich složky Vaše tělo přijímá lépe, čeho se vyvarovat, co naopak podpořit.  Zároveň nás tato analýza informuje zda-li Vaše geny jsou v pořádku, popřípadě jaká je jejich odchylka a v čem.  Na základě této hloubkové analýzy Vám bude navržen individuální postup včetně doporučené terapie, stravy, cvičení a meditace a relaxace. 

 

  

 

Pro sportovce je připravena speciální sada genetických testů, které Vám umožní zjistit, v jakém směru Vaše sportovní výkony podporovat, jak zajistit správnou životosprávu a jak si uchovat dlouhodobou kondici. 

Jako jediní v České republice jsme připraveni Vám nabídnout pravidelné měření délky Vašich telomer z DNA. Měnící se délka telomer ukazuje vývoj Vašeho opravdového biologického věku. Na základě nejmodernějšího vývoje v oblasti genetiky a epigenetiky Vám doporučíme procedury, techniky a stravovací návyky podporující procesy proti stárnutí Vašeho organismu, tak aby jste se udrželi stále mladiství a plní energie.  

Veškeré genetické testy jsou prováděny ve spolupráci s certifikovanými laboratořemi v ČR - GHC GENETICS, dále v Rakousku, Španělsku a USA. 

 

 

 

 
SPŘÁTELENÉ WEBY

 

GHC GENETICS

ZÁMEK ŠTIŘÍN

 

SLEDUJTE NÁS
  • facebooktwitteryoutube

Copyright © 2012 Bewellclinic.cz - Vaše lečení srdce, duše a těla // Tvorba webových stránek