Test délky Vašich telomer 

 

 

 

Ve spolupráci se světovým lídrem v oblasti laboratorních měření - společností Life Length jsme pro Vás připravili, jako součást ant-agingové terapie, měření Vašich telomer.  Stárnutí se týká každé buňky v našem těle. 

Kvalitní test vašich telomer je hlavním ukazatelem Vašeho opravdového - biologického věku, ale nejen to. Znalost délky telomer je důležitá z hlediska prevence závažných onemocnění - viz například klinická studie.

 

1. Co jsou to chromozomy

Chromozómy jsou velmi zhuštěné tyče deoxyribonukleové kyseliny (DNA), genetického materiálu, který obsahuje základní stavební kameny života. DNA nese specifický kód, který dává pokyny pro naše tělo, jak má růst, vyvíjet se a fungovat. Tyto instrukce jsou organizovány do jednotek nazývaných geny. Chromozomy slouží jako úložiště pro tento důležitý materiál. Chromozomy jsou také velmi důležité v pohlavním rozmnožování,  neboť umožňují organismu předávat genetický materiál na potomky. 

2. Co jsou to telomery

Telomery jsou konce chromozomů, které mají významnou úlohu v ochraně jejich integrity v procesu buněčné replikace. Jednoduchá analogie je představa, že jsou jako plastové krytky na konci tkaničky od bot, které udržují tkaničky od rozpletení. Funkce telomer je chránit konce chromozomů před fúzí chromozomů a jejich degradací, a to proto, aby bylo zajištěna řádné funkce a životaschopnost buněk.

            

          Telomery v mladé buňce                                                  Telomery v stárnoucí buňce

 
Test délky telomer je důležitým ukazatelem v jakém stavu se Vaše tělo nachází a výchozím bodem pro Váš osobní anti-agingový program. Tento program bude každému vypracován přímo na míru. Výsledný několikastránkový report včetně zobrazení Vašich telomer,  obdržíte do 3 týdnů. Následně bude s Vámi tento report detailně konzultován a doporučen další postup. 

Doporučujeme provádět test měření délky telomer jednou za 1-2 roky. Tímto způsobem budete mít svůj biologický věk stále pod konrolou a jakékoliv odchylky, které by mohli mít vliv na Vaše zdraví, na Vaši kondici,   můžete ihned konzultovat se svým lékařem.

V krátkém videu můžete shlédnout inforace o důležitosti velikosti telomer a jejich měření. 

 

MÁM ZÁJEM O TEST TELOMER

 

 

SPŘÁTELENÉ WEBY

 

GHC GENETICS

ZÁMEK ŠTIŘÍN

 

SLEDUJTE NÁS
  • facebooktwitteryoutube

Copyright © 2012 Bewellclinic.cz - Vaše lečení srdce, duše a těla // Tvorba webových stránek