SONATERAPIE ®

 

Vibrace jsou základem veškeré hmoty ve vesmíru. Prakticky nic nemůže existovat bez vibrací a zvuku.

 

Ukázka harmonické vibrace zvuku

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE SONATERAPIE

 

SONATERAPIE ® je jedinečnou kombinovanou terapií a zahrnuje především harmonizační a relaxační prvky zvuku. Za pomocí speciálních harmonických zvukových biorezonačních frekvencí a jejich přikládáním na lidské tělo dochází k vybalancování a relaxaci Vašeho organismu. 

Zvukové frekvence jsou aplikovány za pomocí dvou zvukových stereo aplikátorů s hlavicí z antibakteriálního bambusového dřeva na každou část Vašeho těla, jsou velmi relaxační. Jedná se o harmonické frekvence, které jsou výsledkem dlouhodobého vědeckého bádání a které jsou v souladu s frekvencemi lidského organismu a vracejí lidskému tělu svoji původní přirozenost, harmonii a klid. Nepoužíváme masáže, které obsahují jakoukoliv formu tlaku na vaše tělo.  Pomocí specializovaného zařízení naši praktikanci přenášejí jemné vibrace (frekvence) optimálně použité na jednotlivé části těla, což má relaxační učinek jak na tělo, tak i na mysl. Celkem je k dispozici přibližně 500 kombinací zvukových frekvencí.  

 

    

 

V kombinací s působením energie světla dochází k naprosté relaxaci těla. Cítíte se opět svěží a naplněni energií a klidem.

 

ODKUD POCHÁZEJÍ TYTO ZVUKOVÉ FREKVENCE

 

Základem Sonaterapie jsou objevy a zkušenosti Dr. Sira Peter Guy Mannerse, britského doktora a osteopatha, které na základě dlouholetého mezinárodního výzkumu zjistil, že zdravý organismus , jeho buňky a orgány produkují specifické harmonické zvuky za účelem vlastního fungování a vybalancování. Každý orgán tak vydává určité jemné harmonické frekvence. Pokud je orgán nějakým způobem narušen, schopnost emiotovat tyto frekvence se ztrácí. Vzhledem k tomu, že Dr. Manners odhalil tyto frekvence a desetiletí ( až do své smrti v roce 2009) je denně používal na své klinice a rozšířil tak tuto metodu především ve Velké Británii, Japonsku a USA, máme nyní jedinečnou možnost tyto originální frekvence poznat a zažít a vybalancovat tak naše tělo, mysl a duši. Pokračovatelem této metody je Dr. Buchanan, kterou tuto metodu, za využití nejmodernější technologie a především znalostí, dovedl ještě k větší dokonalosti a dal jí název Sonaterapie. 

 

KDE SONATERAPIE NAJDE UPLATNĚNÍ 

 

Sonaterapie ® nachází uplatnění především v následujících oblastech:

• Relaxace

• Obnovení rovnováhy těla a mysli

• Anti-aging

• Rehabilitace

• Prevence

• Uvolnění od stresu

• Namožení svalů a zad

• Namožení kloubů

• Ostatní

 

Terapie trvá 60 minut a zahrnuje:  • Konzultace • Body Scan • Zvuková terapie • Harmonizace těla • Harmonizace mysli

 

     

 

Sonaterapie může pomoci Vaše tělo vybalancovat a zharmonizovat a to v následujícíh oblastech:  kyselost prostředí a její vybalancování, alergie & zánět, artritida, bolesti zad, ramen, blokace, modřiny, oběhové problémy, bolesti svalů a zad, zažívací poruchy, poruchy žláz, otoky , cysty,  zlomeniny,  Dna , bolesti hlavy, tinitus, vybalancování čaker a meridiánů, relaxace, anti aging atd. 

Zároveň upozorňujeme, že se nejedná o léčbu, ale o duchovně-energetické vybalancování energie Vašeho těla.

 

 

 

 

 Nejedná se o žádné nepříjemné frekvence, které ničí a poškozují, ale o harmonické frekvence, které jsou výsledkem dlouhodobého vědeckého bádání a které jsou v souladu s frekvencemi našeho vesmíru, našeho vnitřního vesmíru - lidského organismu a vracejí lidskému tělu svoji původní přirozenost - radost, zdraví, a klid.  Jejich vhodnou kombinací a působením na určité oblasti lidského těla, lze tyto oblasti pomocí zvukových frekvencí vybalancovat a dostat je do přirozeného stavu.

FREKVENCE SONATERAPIE

Zvuková terapie využívá kombinaci vždy 5 analogových harmonických frekvencí, které jsou pomocí speciálně vyvinutých aplikátorů ( umožňující vibraci zvuku ) přenést tuto vibraci na Vaše tělo na naše buňky.  

 

STUDIUM SONATERAPIE

Do studia zvukových frekvencí a jejich vliv na organismu jsmr se dostali studiem v USA. Starodávné vědy založeném na duchovním poznání a současné věda mají neuvěřitelně hodně společného a je nesmírně důležité pro naši buducnost znát základy toho jak žili a jak se vzdělávali naši předkové.  Nalézt spojnici napříč sjednocujících prvků všech dávných a současných věd za současného využití znalostí moderní vědy a matematiky vede k pochopení naší podstaty a uvědomění si způsobů a možností jak můžeme naše tělo vyblanacovat, jak můžeme předcházet stárnutí a jak můžeme léčit bolesti našeho života. 

Zvukové sonické frekvence a jejich aplikaci můžeme doporučit každému k relaxaci a vybalancování těla,mysli a duše. 

OBJEDNÁVKY

Objednávky na terapii telefonicky na tel. 777130420 nebo online zde

 

 

[Form objednavka_sonaterapie not found!]

 

SPŘÁTELENÉ WEBY

 

GHC GENETICS

ZÁMEK ŠTIŘÍN

 

SLEDUJTE NÁS
  • facebooktwitteryoutube

Copyright © 2012 Bewellclinic.cz - Vaše lečení srdce, duše a těla // Tvorba webových stránek